Producten / Telecom bekabeling glasvezel / Fiber To The Antenna

Fiber To The Antenna (FTTA)

Producten en oplossingen voor het verbinden van antenne masten met glasvezel. Ter illustratie hieronder enkele behuizingen en glasvezelverbindingskabels die goedgekeurd zijn en gebruikt worden door mobiele operatoren. Voor elk project kan een oplossing op maat aangeboden worden. 

Afbeelding

Referentie

Omschrijving

Kenmerken


FOMS-FPS-0-SKl21-24

FOMS-FPS patchpaneel

- mechanische schuif voor glasvezel management systeem in een verdeler
- compact design
- mogelijkheid voor splicing en/of patching
- geschikt voor centrale burelen, POPs, FTTx, mobiele systemen en LANs


BUDI-2S-T-12L1ES

BUDI 25 box 12LC adaptor + pigtail

- compact monteerbare glasvezelbehuizing voor binnen- en buitengebruik
- ontworpen voor snelle implementatie en gebruiksvriendelijk
- mogelijkheid voor splicing en/of patching

 

Toepassingsgebied voor FTTA. Specifieke outdoor kabel, die op maat gemaakt wordt, met keuze aan connectoren, totale lengte en lengte van de uiteinden. 

Afbeelding

Referentie

Omschrijving

Kenmerken


 0-2061600

FullAXS LC FO outdoor patchcord, multimode1 1M

- toepassingsgebied voor WIMAX en LTE Base Stations, Remote Radio Heads (RRH), Robotics, Aerospace & Defense 


JARD65710-
LSA-O-B

Cable assembly outdoor G.657 Duplex LC/UPC SC/APC black PE

- dilectrische kabel (geen metalen onderdelen)
- buitenmantel Black Polyurethaan
- 2 gele uitgangen 2mm diameter (mogelijkheid 900 um uitgangen)
- versterking met aramide wieken in de kabel en 2mm uitgang
- connector LC/UPC Singlemode
- blauwe en rode Boots voor het identificeren van connectoren

 

Contacteer ons voor beschikbaarheid van materiaal of prijsofferte.