Producten / Test & meet / Glasvezeltesters

Glasvezeltesters

Een compleet gamma van instrumenten en oplossingen voor het inspecteren en testen van glasvezelnetwerken. Al onze toestellen zijn eenvoudig in gebruik en correct geprijsd. 

Afbeelding 

Referentie

Omschrijving 

Kenmerken 

TEM-52020761

525-30 PCX
Smart Optical Loss Test Set

- Automatische bi-directionele testen
- Optische return loss meting
- dubbele golflengte insertion loss meting
- multi-mode en single-mode modellen met gebruikersfunctie PASS/FAIL
- communicatie tussen meeteenheden
- groot dynamisch bereik van optical power meter
- toestel voorzien van stevige bescherming
- universele connector

TEM-52020762

525-60 PCX
Smart Optical Loss Test Set

TEM-52020763

525-60 APC
Smart Optical Loss Test set

TEM-52020764

525-60 RL
Smart Optical Loss Test Set

 

525-90
Smart Optical Loss Test Set

- 1310/1490/1550nm
- Automatische insertion/return loss meting
- drukknop voor AUTOTEST
- opslag voor 1000 meetresultaten
- software voor Cable acepptance en fiber optic cable management
- Optical Power Meter
- Oplaadbare batterijen
- toestel voorzien van stevige bescherming

TEM-52022353

560XL Fiber Optic Power Meter

- gebruiksvriendelijk
- verlies metingen in (dB), vermogen metingen (dBm)
- 0.01dB meetresolutie
- connector interface FC, SC en ST
- lange levensduur van de batterij, 100 uren bij continu gebruik
- met auto shut-off
- stevig toestel en spatwaterdicht

 

570XL Multimode LED Source for Insertion Loss

- 850/1300nm
- stabiel gekalibreerde uitgang
- gebruiksvriendelijk
- voortdurende golf en gemoduleerde uitgang
- vaste connector interface FC, SC of ST
- batterij met lange levensduur
- met auto shut-off
- stevig toestel en spatwaterdicht

TEM-52022359

580XL Singlemode Laser Source for Insertion Loss Testing

- 1310/1550nm
- stabiel gekalibreerde uitgang
- gebruiksvriendelijk
- voortdurende golf en gemoduleerde uitgang
- vaste connector interface FC, SC of ST
- batterij met lange levensduur
- met auto shut-off
- stevig toestel en spatwaterdicht

 

920XC-20M Handheld Multi-Mode OTDR

- gebruiksvriendelijk
- 22dB (1300nm), 18dB (850nm)
- 50/125um en 62.5/125um fiber
- groot, verlicht LCD-scherm
- meet lengtes en defecten van opgerolde vezel
- RS-232/USB interface
- NiMH batterijen, 8u werking bij continu gebruik

 

920XC Handheld Single-Mode OTDR

- gebruiksvriendelijk
- 38dB dynamic range
- groot, verlicht LCD-scherm
- meet lengtes en defecten van opgerolde vezel
- RS-232/USB interface
- NiMH batterijen, 8u werking bij continu gebruik

 

GVIS 300
Video Inspection Scope

- met uitwendig centreerbaar mechanisme
- 3/4 Ám kras resolutie
- minder dan 1" dia. ergonomisch probe ontwerp
- 3.5 inch LCD display
- FOV 630Ám x 440Ám
- Geavanceerd Li Ion batterij met AC oplaadsysteem

 

GDLS Series
Optical Light Sources

- Single wavelength 850nm LED
- Single wavelength 850nm VCSEL
- Single wavelength 1310nm Laser
- Single wavelength 1300nm LED
- Single wavelength 1490nm Laser
- Single wavelength 1550nm Laser
- GDLS 350 Dual LED 850nm, 1300nm
- Multimode toepassing
- GDLS355 Dual Laser 1310nm, 1550nm
- Singlemode toepassing
- 2kHz Tone output

TEM-52056247

GVF 610
Visual Fault Locator

- standaard 2.5mm universele connector
- High Output, tot 1 mW visible 635nm red Laser
- Compact en stevig design voor in 'the field' of laboratorium
- 2Hz of CW werkwijze

 

GRP 450-455-460
Optical Power Meter

- Meest compacte model op de markt
- 850, 1310, 1490, 1550nm
- opslag van 1000 metingen per golflengte
- reslutaten downloaden via USB naar PC (GRP 460)
- waarschuwing voor inkomende 2kHz signalen
- alle connector types zijn mogelijk
- Multimode en Singlemode
- batterij met lange levensduur

 

GLFI 110
Live Fibre Identifier

- accessoire voor GRP OPM
- FTTx active OLT of ONT detectie
- vastgeklikt op GRP 440, 450, 455 of 460 Optical Power Meter
- detecteert 2kHz van inkomende 2kHz signalen, GDLS 355

 

Raadpleeg de website van Tempo/Greenlee voor meer informatie over glasvezeltesters.

Contacteer ons voor beschikbaarheid van materiaal of prijsofferte.

Seba
Events

Test & Measurement Seminar

5 juli 2018
Seminarie over Monitoring, Quality of Service en Diagnose van energienetwerken