Producten / Databekabeling glasvezel / PatchPanel (optische schuif)

PatchPaneel (optische schuif)

 

- Opt-X 500i Patchpanelen
- Adapterplaten (couplers)
- Splice trays
- Pigtails
Accessoires

 

 

De voordelige Opt-X« 500i patchpanelen, geschikt voor kleine bedrijfstoepassingen, zijn voorzien van een afneembaar deksel zodat de achterkant van het paneel volledig bereikbaar is. Opt-X« 500i patchpanelen worden aangeboden in 1RU, 2RU, en 3RU.

Opt-X500i patchpanelen

Afbeelding

Referentie

Omschrijving

Kenmerken

5R1UL-F03

Patchpaneel Opt-X 500i,
1RU

- maximaal 3 adapterplaten voor MTP modules/cassettes, Leeg
- maximum capaciteit: 72 fibers, 3 adapter plates, 3 splice trays en 3 MTP modules

5R2UL-F06

Patchpaneel Opt-X 500i,
2RU

maximaal 6 adapterplaten voor MTP modules/cassettes, Leeg
- maximum capaciteit: 144 fibers, 6 adapter plates, 6 splice trays en 6 MTP modules

top

Adapterplaten (couplers)

Afbeelding

Referentie

Omschrijving

Kenmerken

5F100-2QL

Adapterplaten

- kleur: turquoise
- 50Ám LOMM (OM3 & OM4)
- Duplex LC, 12 fibers


5F100-4QL

- kleur: turquoise
- 50Ám LOMM (OM3 & OM4)
- Quad LC, 24 fibers


5F100-2LL

- kleur: blauw
- SM (OS1 & OS2)
- Duplex LC, 12 fibers


5F100-4LL

- kleur: blauw
- SM (OS1 & OS2)
- Quad LC, 24 fibers


5F100-2LC

- kleur: blauw
- SM (OS1 & OS2)
- Duplex SC, 12 fibers


5F100-2QC

- kleur: turquoise
- 50Ám LOMM (OM3 & OM4)
- Duplex SC, 12 fibers


5F100-PLT

- zwarte blindplaat 

top

Splice trays

Afbeelding

Referentie

Omschrijving

Kenmerken

 T5PLS-12F

Lascassette

- 12 fibers
- incl. 14 krimpbeschermers

 

T5PLS-24F

Lascassette

- 24 fibers
- incl. 26 krimpbeschermers 

 

Pigtails

Afbeelding

Referentie

Omschrijving

Kenmerken

50PLC-M03

Pigtail
multimode

- LC 50/125Ám

 

5LPLC-M03

Pigtail
multimode

- LC 50/125Ám

 

Accessoires

Afbeelding

Referentie

Omschrijving

Kenmerken

5R100-14R

Kabel
Management
systeem

- zakje met vier ╝ rings

5RCMR-KIT

Kabelklem kit

- Kit bestaat uit een bovenste en onderste kabelklem, incl. montagemateriaal.

5R1UL-CMT

Patchcord
management
systeem

- wordt ge´nstalleerd op het patchpaneel

top

Contacteer ons voor beschikbaarheid van materiaal of voor een prijsofferte.

Seba
Events

Expo ConfÚrence Polygone de l'eau

Het evenement om alle nieuwigheden voor de watersector te ontdekken.
7 februari 2019