Producten / Databekabeling glasvezel / pigtails & patchcords

Patchcords & pigtails

Pigtails

Een pigtail is een connector met een stuk glasvezel van een meter of meer.  Het uiteinde van de glasvezel wordt op de glasvezelkabel gezet door middel van een lasverbinding (fusion splicing), de glasvezel wordt aan elkaar gesmolten.

Pigtails met SC en LC connectoren in OM2, OM3 en OS1 uitvoering zijn steeds op voorraad. Andere types leverbaar op korte termijn.

Stel zelf uw pigtails samen aan de hand van de configurator onderaan. Enkele voorbeelden:

Pigtail OM 3 SC/PC 1 meter

PTO-SP-900-01

Pigtail OM 3 LC/PC 1 meter

PTO-LP-900-01


Contacteer ons voor beschikbaarheid van materiaal of prijsofferte.


Patchcords

Een patchcord zorgt voor de verbinding tussen de optische schuif en een actief apparaat (bijvoorbeeld een switch).  Het type patchcord is afhankelijk van het type connector, het type glasvezel en de lengte.

Duplex patchords op voorraad met volgende connector combinaties in standaard lengtes 1, 2, 3 en 5 meter:

  • ST, SC en LC in OM1 en OM2 (oranje voor multimode)
  • ST, SC en LC in OS1 (geel voor single mode)
  • SC en LC in OM3 (aqua kleur)

 

Projecthoeveelheden op korte termijn leverbaar. Stel zelf uw patchcord samen aan de hand van de configurator onderaan. Enkele voorbeelden:

Patchcord OM3 SC/PC-SC/PC 1M Duplex 3mm LSZH

PCOD-SPSP-3.0-01

Patchcord OM3 LC/PC-LC/PC 5M Duplex 3mm LSZH

PCOD-LPLP-2.0-05

 

Contacteer ons voor beschikbaarheid van materiaal of prijsofferte.

 

 

Seba
Events

Test & Measurement Seminar

5 juli 2018
Seminarie over Monitoring, Quality of Service en Diagnose van energienetwerken